5

אודות ב. ליטאי

חברת ב. ליטאי ושו"ת ניהול סיכונים בע"מ הינה מהחברות המובילות בתחום ייעוץ ביטוח וניהול סיכונים המספקת שירות לחברות מקומיות ובינלאומיות. על לקוחות החברה נמנים חברות וגופים מהמובילים במשק, חברות קבלניות, תשתיות, לוגיסטיקה, הובלה, מסחר, מפעלי תעשייה, רשתות מזון, חברות היי טק, בתי מלון ועוד. החברה חרטה על דגלה את תודעת השירות והקשר האישי והשוטף עם הלקוחות. חברת ב. ליטאי ושות' הינה עצמאית ובלתי תלויה, אינה נותנת שירותים ואינה מקבלת כל תקבול מחברות ביטוח או מברוקר ביטוח כלשהו.

חברת ב. ליטאי ושו"ת ניהול סיכונים בע"מ, מקבוצת ב. ליטאי ניהול סיכונים בע"מ, נוסדה לפני כעשרים שנה על ידי בעז ליטאי בעל ניסיון של למעלה משלושה עשורים בתחום הביטוח בשוק המקומי והבינלאומי גם יחד.

צוות המשרד מיומן ומנוסה במתן פתרונות מקצועיים לצרכי הביטוח הייחודיים תוך התחשבות בסביבה ובתפיסה העסקית של כל לקוח . הצוות כולל עורכי דין, מומחים בביטוח ומהנדסים המחזיקים בניסיון עשיר בביטוח חבויות ורכוש ומעודכנים בהתפתחויות שוק הביטוח המקומי והבינלאומי.

חברת ב. ליטאי ושו"ת ניהול סיכונים בע"מ הינה נציגתה הבלעדית של רשת WBN (Worldwide Broker Network) רשת הברוקרים ומנהלי הסיכונים העצמאית הגדולה בעולם, למתן שירותי ייעוץ ביטוח וניהול סיכונים.

בבעידן זה של 'כפר גלובלי', על כל חברה וארגון להיערך מראש לאירועים בלתי צפויים בטווח הקצר והארוך. אנו מציעים ללקוחותינו מכלול פתרונות בתחום יעוץ הביטוח וניהול הסיכונים בשוק המקומי והבינלאומי המכוונים למקסימום הגנה במינימום עלות.

אנו יודעים כי ניתן להפוך כל סיכון לערך. הניסיון והידע העשיר שנצבר במהלך עשרות שנות פעילותינו הובילו לפיתוח ארגז כלים יצירתי, המציג פתרונות מקיפים ומדוייקים בהתאמה אישית לכל חברה, מפעל וארגון – כלים אלה מקדמים הצלחה ומצמצמים את הסיכון להפסד.

תרומה לקהילה, מעורבות חברתית והתנדבות הן חלק בלתי נפרד מפעילותנו הכוללת בין השאר מתן ייעוץ "פרו בונו", לעמותות וגופים חברתיים..

שירותים

 אנו מציעים ללקוחותינו:

  • גיבוש מערך ביטוח ייעודי (Tailor Made) בהתאם למדיניות הביטוח של העסק, בשיתוף עם הלקוח, לשם מתן מענה לסיכוני העסק בהתחשב בשכיחותם, בחומרתם  ובהשפעתם על עסקו של הלקוח, תוך בדיקת כדאיות עלות תועלת. חברתנו עובדת בשיתוף מלא עם רואי החשבון, יועציו המשפטיים וסוכן הביטוח של הלקוח.
  • עריכת מפרטי ביטוח והעברתם למבטחים / סוכנים בארץ או בחו"ל בתאום עם הלקוח, לקבלת הצעות, ניהול משא ומתן ומקסום התנאים המרכיבים את צרכי הביטוח והתקציב של הלקוח.
  • יעוץ וליווי שוטף בסוגיות ביטוחיות, אבחון סיכונים משתנים ומתן פתרונות במערך הביטוח באופן המסייע בהפחתת השפעתם מחד ובהצלחת העסק מאידך.
  • בדיקה וניסוח סעיפי ביטוח ואחריות, על ההיבטים הביטוחיים שבהם בחוזים, מכרזים והתקשרויות מכל סוג, מול מכלול הגורמים הנוגעים ללקוח ובהם מזמיני עבודה, קבלנים, לקוחות, ספקים, נותני שירותים וכיו"ב. חברתנו מתמחה גם בליווי חברות מימון לפרויקטים.
  • יעוץ וסיוע סיוע בטיפול בתביעות – לחברתנו ניסיון מקצועי רב בטיפול בתביעות, הן בתחום הרכוש והן בתחום החבויות.
  • שירותים בכל רחבי הגלובוס, לצד נגישות למאגרי מידע בינלאומיים וניצול רשת קשרים ענפה הכוללת חברות ניהול סיכונים, ברוקרים וחברות ביטוח בינלאומיות שאינן פעילות בארץ באופן ישיר.
  • שירותי ייעוץ לנאמנים לחברות בתהליכי הקפאת הליכים.
לוגו מאושר

פתרונות מקצועיים - תיאום ציפיות מלא - עמידה בהתחייבויות - שמירה על סודיות מוחלטת – שאיפה תמידית למצוינות

פרטי המשרד

ב. ליטאי ושות' ניהול סיכונים 2011 בע"מ
המסגר 26, תל אביב

טלפון : 03-6886597
פקס:   03-6397078
b-litay@litay-rim.co.il
אנא הזן הודעה.